Продавач–консултант в магазин за електронни компоненти

Като допълнение към своя екип, фирма “Панда ООД” търси да назначи мотивирана личност за позицията продавач-консултант за търговски обект в Бургас.

Отговорности:
• Отлично познаване и представяне на продуктите на фирмата;
• Установяване на трайни взаимоотношения с клиентите на фирмата и поддържане на контакти с търсене на нови възможности за продажби.
• Работа със складова програма и касов апарат;
• Спазване на вътрешните правила и инструкции за работа в магазина.

Изисквания::
• Умения за работа в екип, представителен външен вид,  динамичност, увереност и организираност;
• Много добра компютърна грамотност– MS Office, интернет комуникации
• Техническо образование или опит в подобна позиция е предимство;
• Владеене на английски език е предимство;
• Отлични комуникативни умения;

Ние предлагаме:
• Въвеждащо обучение;
• Отлични условия на труд в стабилна търговска компания;
• Добро възнаграждение;
• Работа на пълен работен ден в приятен екип от млади хора;
• Трудов договор и осигуровки.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информацията която предоставяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Ако позицията ни представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография с актуална снимка на panda [at] panda-bg.com

0700 18 880
fax: 056/ 800-067